Dāvanu kartes

INSTRUMENTI.GINALAS.LV DĀVANU KUPONU IZPLATĪŠANAS NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Šie noteikumi ir spēkā no 24.04.2023.
Ar šo dokumentu tiek nodibināta SIA Ginals Latvija, reģistrācijas  nr. 50203419351,
https://https://instrumenti.ginalas.lv/ izplatīto dāvanu karšu noteikumi.
Iegādājoties dāvanu karti, Pircējs piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem. Pēc dāvanu kartes iegādes un vēlāka dāvanu kartes nodošanas citai personai Pircējs apņemas informēt šo citu personu (topošo dāvanu kartes turētāju) par šiem izplatīšanas nosacījumiem un noteikumiem.
Dāvanu karte ir speciāla veidlapa ar informāciju un tajā norādīto dāvanas kodu, kas apliecina Pircēja avansa maksājuma faktu un dod dāvanu kartes turētājam tiesības iegādāties preces, kas tiek pārdotas https://instrumenti.ginalas.lv Lai izmantotu dāvanu karti, pērkot preces interneta veikalā jāievada dāvanu kartes kodu.
Interneta veikalā tiek pārdotas dāvanu kartes 50 eiro, 100 eiro un 200 eiro vērtībā.
Par interneta veikalā iegādāto dāvanu karti var izmantot tikai https://instrumenti.ginalas.lv interneta veikalā un tas ir derīgs visām https://instrumenti.ginalas.lv precēm. Pēc kupona koda izmantošanas tas kļūst neaktīvs.
Dāvanu karti nevar atdot, pagarināt, apmainīt pret jaunu (pazaudēšanas vai cita veida nozaudēšanas gadījumā) vai apmainīt pret skaidru naudu.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši no iegādes datuma, ja dāvanu kartē nav norādīts citādi. Dāvanu kartes spēkā stāšanās datums sakrīt ar dāvanu kartes pārdošanas datumu.
Ja dāvanu karte nav izmantota tās derīguma termiņā, tā tiek uzskatīts par nederīgu. Dāvanu kartes  neizmantotā vērtība pēc tā derīguma termiņa beigām netiek atmaksāta.
Interneta veikalā iegādāta dāvanu karte tiek uzskatīta par derīgu tikai ar tajā norādīto, derīgu dāvanu kartes kodu.
Iegādājoties dāvanu karti, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt INSTRUMENTI.GINALAS.LV dāvanu kartes izplatīšanas noteikumiem. Izplatītājs patur tiesības jebkurā laikā mainīt  INSTRUMENTI.GINALAS.LV dāvanu kartes izplatīšanas nosacījumus. 
Dāvanu karti nevar izmantot citu dāvanu karšu apmaksai. Dāvanu karte ir derīga vienu reizi. Ar dāvanu karti var norēķināties tikai interneta veikalā https://instrumenti.ginalas.lv. Pēc dāvanu kartes izmantošanas tā kļūst neaktīva.
Ja ar dāvanu karti apmaksātās preces(-u) cena ir augstāka par dāvanu kartes nominālvērtību, pircējs var apmaksāt trūkstošo summu ar jebkuru citu interneta veikalā norādīto maksājuma veidu.
Dāvanu kartes kodu var izmantot tikai vienu reizi, vienam pasūtījumam. Ja pēc dāvanu kartes pielietošanas apmaksātā pasūtījuma summa ir mazāka par dāvanu kartes vērtību, iegūtā starpība (atlikums) netiek atgriezta vai kā citādi kompensēta.
Dāvanu karti ir stingri aizliegts viltot, kopēt, reproducēt vai izmantot jebkādā citā nelikumīgā veidā. Klients ir atbildīgs par dāvanu kartes koda pareizu uzglabāšanu un uzņemas pilnu atbildību par tās izmantošanu.
 

Kā izmantot DĀVANU KARTI?

Izvēlieties preces, ievietojiet tās iepirkumu grozā.
Apmaksas solī atradīsi lodziņu, kurā varēsi ievadīt dāvanu kartes kodu. Jūsu kods ir uzdrukāts uz dāvanu kartes, ievadiet to un apstipriniet (nospiežot blakus esošo bultiņu).